Biuro uniwersalne.

Prowadzenie działalności nie zawsze wiąże się z koniecznością budowy okazałego biurowca lub wynajmu powierzchni biurowych w centrum miasta. Po pierwsze jest to drogie po drugie może znacząco utrudnić sprawne i efektywne działanie firmy.

Może być przyczyną wprowadzania kolejnych, nie do końca potrzebnych procedur wymiany korespondencji wewnętrznej, wydłużyć czas podjęcia decyzji… Głównie jednak chodzi o niepotrzebne koszty.

Jednym z rozwiązań jest stosowanie kontenerów biurowych. Można je montować w zasadzie w dowolnym miejscu, nie wymaga skomplikowanych procedur związanych z pozwoleniami na budowę i co najważniejsze łatwo je przenieś. Możemy używać ich jako biur stałych. Jest to szczególnie kusząca propozycja dla komisów samochodowych, składów złomu czy składów różnego rodzaju kruszyw czy materiałów budowlanych.

Zaletą kontenerów jest ich uniwersalność. Możemy je ustawiać dowolnie, urządzać też. Nie ma problemu z doprowadzeniem prądu czy wody. Można tez je ocieplić. Dzięki temu nie stracimy majątku podczas zimowych miesięcy na ogrzewanie.

Świetnie się sprawdzą również jako tymczasowe biura na budowach zarówno obiektów liniowych jak i dużych inwestycjach mieszkaniowych czy komercyjnych, stanowiskach badawczych i wszędzie tam, gdzie trzeba zorganizować sobie biuro w terenie na kilka czy kilkanaście tygodni.

Minęły już czasy, gdzie klienta lub partnera biznesowego na budowie trzeba było przyjmować w. drewnianym baraku na kołach, gdzie nie było możliwości jakiekolwiek aranżacji wnętrza. Kontenery biurowe znacząco ułatwiły też organizację miejsc, gdzie handluje się kruszywami. Pozwoliły również na zwiększenie komfortu pracy.

W przypadku zwiększenia zakresu działalności, rozbudowy firmy czy konieczności przeorganizowania miejsca, przeniesienie kontenera wiąże się z koniecznością przygotowania odpowiedniego podłoża i wynajęciem dźwigu.. w ciągu kilku godzin jesteśmy w stanie zbudować, zmienić lub rozbudować powierzchnie biurowe w najbardziej nawet dzikich terenach. Znacząco ogranicza to koszty.

Kontenery takie możemy również wynająć. Zamawiamy sobie dowolną konfiguracje, pojedyncze elementy zostaną przygotowane według naszych potrzeb, przywożą nam je na lawetach na miejsce i ułożą na wcześniej przygotowanym terenie.